«Укрпошті» дозволили повідомляти про посилки за допомогою інтернету та SMS

0
5

Кабмін вніс зміни до правил надання послуг поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». Завдяки цьому підприємство зможе повідомляти клієнтам про доставку через SMS та інтернет.

Відповідні зміни були ухвалені на засіданні Кабміну 18 грудня, передає РБК-Україна. У них передбачається, що в процесі надання послуг поштового зв’язку створюються можливості використання SMS-повідомлень і інтернету для оповіщення клієнтів про доставку. Таким чином «Укрпошта» зможе надавати послуги в найбільш зручний для клієнтів час, а також впровадити нові способи доставки відправлень.

Раніше повідомлялося, що компанія «Укрпошта» підвищила тарифи на території України приблизно на 40%. Згідно з рішенням Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та автоматизації, ціни піднімуть більш, ніж в два рази або на 60%, але не відразу, а в 2 раунди: 10 вересня та 1 січня 2019 року. Також «Укрпошта» розмістила 5 тисяч нових POS-терміналів в найбільш популярних відділеннях серед українців. Апарати оснащені сучасними системами зчитування платежів (PayPass, PayWave, NFC і традиційної магнітною стрічкою).

Тим часом, «Укрпошта» визнала, що не здатна вчасно доставити посилки до свят. У передноворічний період терміни стандартної поштової доставки можуть збільшитися через значного обсягу посилок.

Також «Укрпошта» відкрила резиденцію новорічного чарівника та запустила мобільний додаток для iOS. Компанія також запровадить електронний документообіг для бізнесу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь