Місія «стоп, нечіпована ялинка» продовжується: на Херсонщині вилучили 350 новорічних «красунь»

0
5

У передноворічний період на території Херсонської області поліція проводить профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Ялинка». Спільно з працівниками Херсонського лісомисливського господарства відпрацьовуються лісові масиви з метою запобігання незаконної вирубки лісів та охорони хвойних насаджень. За незаконну порубку лісу з початку заходів відкрито 6 кримінальних проваджень. Поліцейські перевірили 850 автомобілів, які перевозили хвойні дерева, та наявність у водіїв документів, що підтверджують законне придбання ялинок.

Відпрацьовано 280 ринків та місць стихійної торгівлі з метою виявлення порушень під час реалізації хвойних дерев. За порушення правил благоустрою населених пунктів, порушення правил торгівлі на ринках та торгівлю з рук у невстановлених місцях складено 55 адміністративних протоколів. У місцях торгівлі вилучено понад 350 хвойних дерев, які були нечіповані та продавалися без дозвільних документів, на загальну суму 62000 гривень.

Шановні громадяни! При купівлі зелених красунь перевіряйте наявність чіпів та вимагайте у продавців дозвільні документи на продаж ялинок.

Відділ комунікації поліції Херсонської області  

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь