25 января умер собкор «Укринформа» по Херсонской области Валерий Староселец. Его похороны состоялись вчера, 28 февраля.

«25 січня вдень ми перетнулись під час прес-конференції у приміщенні Херсонської ОДА. Валерій, як завжди, був зосереджений, серйозний і, знову ж, як завжди, привітний. А вже зранку ми дізнались, що того самого дня пана Валерія не стало… Йому було всього 62 роки…

Професіонал з великої літери – саме так про нього кажуть колеги і численні читачі. Журналіст, який ніколи не женеться за “смаженим”, має аналітичний підхід до будь-якого матеріалу, завжди стриманий, але з незмінною привітною посмішкою. Саме таким він і залишається в пам’яті», — пишет «Херсонский вестник».

“Із колег мало хто знав, що Валерій хворів, як людина надзвичайно скромна, він не любив жалітися, – пишуть колеги з видання “Новий день”. – Але ж декілька років тому Валерій переніс інфаркт і страждав від його наслідків. Звісно, міг оформити інвалідність і просто сидіти вдома, дбаючи як слід про власне здоров’я. Але такий спосіб життя був не для нього. Про інвалідність чути не хотів, прагнув бути там, де звучало щось важливе для Херсонщини і він інформував про це Україну. Вірним професії  наш колега залишився до останнього. Ще вчора бачила Валерія на засіданні з питань роботи транспорту у Херсонській облдержадміністрації, а вже ввечері людини не стало…”

Редактор агенції УкрІнформ Ольга Коростелева написала у Фейсбук, що Валерій встиг відправити до редакції декілька оперативних новин. Серце журналіста зупинилося просто за робочим столом…: «…відправив інформацію і — все… Ймовірно, хтось скаже, що це гарна смерть, якщо про цю підступну злодійку можна так сказати. Я висловлюсь інакше. Це достойна смерть, хоча і рання…».

Валерій Староселець мав чималий досвід роботи у різних структурах та виданнях. Працював у Нововоронцовській районній газеті, газетах «Нова Каховка»,  «Наддніпрянська правда», «Новий день», в інформаційній агенції УНІАН… Був заступником начальника  управління у справах преси та інформації Херсонської ОДА. До останнього дня був кореспондентом агенції УкрІнформ, з якою плідно працював понад 10 років.

Родина Валерія Старосельця – це справжня родина професії. Його дружина – Ірина Староселець – також відомий журналіст: “Він турбувався про мене і про доньку так, як міг турбуватися той, хто у дитинстві жив в інтернаті – так склалася доля. Він не вмів готувати, і ми з ним із цього кепкували. Він був мені не лише чоловіком, але й учителем у журналістиці”, — пише Ірина.

Остання опублікована стаття Валерія Старосельця в УкрІнформ, як і кожна його робота, цікава, вишукана і професійна, наповнена любов’ю до України в цілому та Херсонщини зокрема.

Попрощались із паном Валерієм у понеділок, 28 січня. Похований видатний херсонський журналіст у Херсоні».

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *